DEFNELİ OZONLANMIŞ ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN

Defne, asırlardır kıl köklerinin ve saç derisinin canlandırılması ve beslenmesi için kullanılan en etkili bitkidir.

Fiyatı: 20 TL

Satın Al

Defne, asırlardır kıl köklerinin ve saç derisinin canlandırılması ve beslenmesi için kullanılan en etkili bitkidir. Ayrıca, defne, özelliği sayesinde kepek oluşumunu ve saç dökülmesini önlemede yardımcıdır. Bunun yanında, ozonlanmış zeytinyağının mucizevi etkisi kuru, yıpranmış ve cansız saçlarınızın güçlenmesini destekler ve saçlarınızı yumuşatırken saçınızın canlılık ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayıp, daha fazla etki göstermesi için şampuanı saçınızda bir iki dakika bekletmeniz, ardından iyice durulamanız önerilir.

Günlük kullanıma uygundur. Yoğun saç dökülmesine karşı gösterdiği olumlu sonuçlar nedeniyle sürekli kullanımı tavsiye edilir.

DAPHNE SHAMPOO WITH OZONATED OLIVE OIL

Due the miraculous touch of olive oil your hair will become a silky and shiny view. Daphne helps to avoid the existence of dandruffs thank its special features. Daphne is one of the most effective plant extracts used for stimulating and nourishing hair and scalp since long centuries. Suitable to use frequently.

USAGE

Apply on wet hair with gently massage movements. For higher efficiency wait for two minutes before you rinse your hair. Is suitable for daily use. Continuous usage is recomended due to its positive results against hair loss.