ORGANİK ARGAN YAĞLI OZONLANMIŞ ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN

Saç bakımında yüzyıllardır kullanılan argan yağı, saç tellerini yumuşatırken kırıkların azalmasına yardımcı olur.

Fiyatı: 20 TL

Satın Al

Saç bakımında yüzyıllardır kullanılan argan yağı, saç tellerini yumuşatırken kırıkların azalmasına yardımcı olur. Her tip saçta kullanılabilir ve saç derisinde, saçların üzerinde yağ birikimine yol açmaz. Argan yağı saçınızı daha parlak yaparken yumuşamasını ve nemlenmesini destekler. Saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından korumak için kullanabileceğiniz ideal bir doğal yağdır. Bunun yanında, ozonlanmış zeytinyağının mucizevi etkisi kuru, yıpranmış ve cansız saçlarınızın güçlenmesini destekler ve saçlarınızı yumuşatırken saçınızın canlılık ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayıp, daha fazla etki göstermesi için şampuanı saçınızda bir iki dakika bekletmeniz, ardından iyice durulamanız önerilir.

Günlük kullanıma uygundur. Yoğun saç dökülmesine karşı gösterdiği olumlu sonuçlar nedeniyle sürekli kullanımı tavsiye edilir.

 

ARGAN SHAMPOO WITH OZONATED OLIVE OIL

Argan oil, used for centuries in hair care, softens your hair and helps to reduce fractures. Can be used on every hair type and scalp. Prevents from fat accumulation on your hair. Argan oil softens and moisturizes your hair and gives a shiny view. It is a natural oil that protects your hair from the sun’s harmful rays. Besides, the miraculous effects of ozonated olive oil helps to strengthen dry, worn and weak hair.

USAGE

Apply on wet hair with gently massage movements. For higher efficiency wait for two minutes before you rinse your hair. Is suitable for daily use. Continuous usage is recomended due to its positive results against hair loss.